Тема  першого уроку  у 5-Б класі – «Ми українці честь і слава незламним».

На святковий урок було запрошено вчителя історії і краєзнавства Владимирську Р.Ф., яка у цікавому форматі провела з учнями бесіду в ході якої діти продемонстрували обізнаність з новинами сьогодення.

Раїса Феодосіївна ознайомила учнів з важливими подіями нашої держави, наголосила, що боротьба за незалежність і свободу точилась сотні років, що українці споконвічно на своїй землі боролись за свободу, мову і культу, право бути господарями на своїй землі.

Діти готувались до уроку, зробили: витинанки янголів-охоронців для наших воїнів, написали свої побажання, оздобили малюнками.

Урок пройшов у патріотично піднесеній атмосфері. Школярики вдячні воїнам ЗСУ та волонтерам, які піклуються про незалежність нашої держави.

В.О. Гушила