«Славимо нашу країну-Україну!»

Сьогодні Новоселицький ліцей №1  знову відчиняє двері для дітей після літніх канікул. Учні 5-В класу з нетерпінням чекали зустрічі з однокласниками та класним керівником Яною Дисар. «Незважаючи на всі труднощі, які виникли після 24 лютого, ми все одно продовжуємо жити: посміхаємось коли нам весело, швидко думаємо та діємо під час небезпеки, тримаємо себе в руках коли слід мовчати, головне, що ми живимо! Нажаль, війна забрала багатьох, але ми повинні жити, щоб їх жертва не була марною. Подяка тим, хто стоїть перед нами на лінії вогню, тим, хто кожен день рятує народ. Це військові, волонтери, лікарі та небайдужі українці. Завдяки цим людям у нас є найдорожче: життя та свобода!» – такими мотиваційними словами розпочався перший урок «Ми українці: честь і слава незламним!». На початку уроку учні долучилися до Всеукраїнського уроку «Повертаюся до навчання», який проходив у прямому ефірі інформаційного телемарафону за участю міністра освіти і науки Сергія Шкарлета та українських зірок, хвилиною мовчання вшанували загиблих героїв. Надалі п’ятикласників чекала мандрівка. Що може бути кращим ніж подорож рідним краєм, а ще краще, коли мандруєш славною Україною!  Саме  слово  «Україна» стало для п’ятикласників  картою сьогоднішньої подорожі, де певними інтерактивними завданнями було зашифровано минуле, теперішнє і майбутнє України (природа, історія, культура, звичаї, традиції). Учні дізналися   нового про свою Батьківщину,  змінилось їхнє ставлення до неї, з’ясували для себе, що означає бути справжнім українцем, що відчуває, як діє і у що вірить український народ, українська нація. По завершенню мандрівки, учні об’єднались у творчій праці – створили лепбук «Моя незалежна Україна», виготовили власноруч технікою «орігамі» голубів миру з побажаннями кращої долі нашій Україні. Ми всі сподіваймось, що наша країна вистоїть і переможе ворога, і діти зможуть навчатись під мирним небом! Слава нашій незламній Україні та воїнам ЗСУ!

Учнівський колектив 5-В класу та Яна Дисар, класний керівник