1 вересня  –  день святковий і значущий  для першокласників. Для кожної дитини перший день у школі – це особливий, сповнений надій і переживань Адже саме в цей день відкриваються двері до Країни знань. Він дарує багатьом дітям радість  і залишається у пам’яті  на все життя..

Такий день прийшов до  учнів 1- А класу Новоселицького ліцею №1. Перший дзвоник покликав школяриків на перший урок «Ми – українці» . Учні –  першокласники отримали  уявлення  про школу, як  Країну знань, в якій цікаво й пізнавально, розширили  свої знання про рідний край, про Україну, про народну  символіку та  державні символи. Переглянули відео кліп «Я люблю свою Україну».

Символічними сердечками   прикрасили  карту України, щоб наша

Батьківщина була захищена любов’ю теплом маленьких сердець, побажали миру, злагоди та процвітання  нашій державі.

Класний  керівник :    Горбатюк Г. О.