Ми – українці

Щорічно 1 вересня в перший день осені всі школярі та студенти, а також їхні батьки та вчителі відзначають День знань. На жаль, в 2022 році це світле і радісне свято проходить у воєнний час. Але, навіть, під час війни діти продовжують вчитися в школах, і святкування Дня знань так само актуальне.

Сьогодні для учнів 1 –Б класу Новоселицького ліцею № 1 пролунав вперше в житті Перший дзвоник. Навчальний рік розпочався уроком « Ми – українці» .

Першокласники вшанували хвилиною мовчання героїв, які заплатили своїм життям за нашу свободу. Поділилися своїми знаннями про наслідки війни в Україні, розказали як можна наблизити нашу перемогу. Діти дружно заспівали піню « Червона калина»

Протягом уроку школярі знайомились з однокласниками, з рідною школою,  в якій будуть отримувати знання і навички, в якій відкриваються  нові двері до мрій, інтересів, відкритів та здобутків.

Класний керівник 1-Б класу Ірина Чебан