Мої дорогі учні, мої чотирикласники,  щиро вітаю вас з Днем знань і бажаю невгамовної спраги, прагнення до нових відкриттів і досягнень цілей. Нехай ваші думки будуть світлими, нехай розв’язання всіх проблем будуть прості, нехай у всьому супроводжує удача.

День Знань — це особливе свято! Адже воно знаменує початок нових знань, досягнення нових успіхів на шкільній ниві. Всі з нетерпінням чекали на цю зустріч зі школою, вчителями, друзями. Та життя внесло свої корективи. Зараз особливий час. Ми маємо бути сумлінними та свідомим громадянами своєї країни.

Тому символічно, що перший урок на тему «Ми українці: честь і слава незламним!» в 4-А класі був присвячений ще більш глибокому усвідомленню вихованцями, що ж таке Батьківщина, держава, патріотизм, якими були, є і мають стати українці, щоб ні у кого ніколи не виникало бажання нав’язувати українцям, як їм жити, з ким дружити, якою мовою говорити і куди рухатися у розвитку своєї суверенної незалежної держави.

Класний керівник                                              Кочервей К. В.