«Читай українською»

Книга була, є і завжди буде найкращим подарунком бібліотеці. За кожною обкладинкою живе цілий світ, кожна сторінка – знайомства, зустрічі, переживання. Подарована бібліотеці книга – це радість більша, ніж одній людині, адже вона може стати улюбленою для багатьох шанувальників паперових видань. Адже книги в бібліотеці – це книги-мандрівниці, які подорожують від одного читача до іншого… Мабуть, саме ці думки спонукали представників спортивно-культурної асоціації «Новоселиччина», а саме Яворського Богдана Петровича та Білика Артура Васильовича.

Сьогодні вони завітали в гості до першокласників нашого ліцею на бібліотечний урок не з пустими руками, а принесли цікаві книжки в подарунок  та гостинці. А підготувала солодкі смаколики приватна  підприємниця Тирша Майя Валеріївна.

Діти з великою зацікавленістю роздивлялися подаровані книжки. У виборі книг дівчаток зацікавили вірші, казки, оповідання, а хлопчиків – енциклопедії про зброю, техніку, автомобілі, тварин.

Дякуємо представникам спортивно-культурної асоціації «Новоселиччина» за поповнення бібліотечного фонду ліцею та гостинці першокласникам.

Шкільний бібліотекар В. Луник