” Грамоту вивчай і про безпеку пам’ятай!”

8 вересня відзначається Міжнародний день грамотності —це свято, яке присвячене знанням і освіті,  це символ досягнень усього людства. Адже грамотність — це один із критеріїв, який відрізняє прогресивне суспільство від примітивного. Бути грамотним важливо для кожної людини та суспільства в цілому. Грамотність є тим фундаментом, на якому будується подальший розвиток особистості. Грамотність залишається важливим критерієм освіченості і культури сучасних українців. Традиційно у вересні по всіх освітніх закладах проходить місячник безпеки дорожнього руху. Новоселицький ліцей 1 вирішив День грамотності провести під гаслом “Грамоту вивчай і про безпеку пам’ятай”. Цього дня школярі долучились до написання диктантів “Увага! Діти на дорозі!”, що були проведені вчителями української словесності, також були організовані хвилинки грамотності, адже   грамотність – це один із критеріїв  прогресивного суспільства.

ШПС суспільно-гуманітарного циклу