«Увага! Діти на дорозі!»

В рамках Всеукраїнського місячника безпеки дорожнього руху «Увага! Діти на дорозі!» та з метою широкого залучення дітей до вивчення та дотримання правил дорожнього руху, а також привернення уваги до проблеми безпеки дітей у ліцеї №1 м. Новоселиця у період з 05.09.2022 р. по 09.09.2021 р. були проведені такі заходи:

  • Профілактичні бесіди представників Управління Національної поліції з школярами щодо безпечної поведінки (М. Ротар, Р. Гуцу);
  • Профілактичні заходи представників ДСНС (І. Рибак, О. Запотинський) враховуючи широкомасштабну війну російських окупаційних військ на всій території України проведено бесіду з учасниками освітнього процесу про дії під час отримання сигналу «Повітряна тривога» під час навчання,  вимушеної  зупинки громадського транспорту по дорозі до закладу/додому;

  • Проведено класними керівниками 1-11 класів батьківські збори щодо використання у темну пору доби світловідбивних елементів на одязі, рюкзаках, ранцях, портфелях тощо.

За час літніх канікул діти відвикли від інтенсивного руху і звичайно,  підзабули правила безпечної поведінки на дорогах. Тому їм необхідно постійно нагадувати прості і загальновідомі речі з основ безпеки життєдіяльності.

Щоб нагадати дітям правила дорожнього руху, правила безпеки у побуті, призабуті за літній період, класні керівники провели першого  вересня бесіди з ТБ.

ЦВР