Олімпійський тиждень

Фізичне виховання є одним з важливих напрямків освіти, воно спрямоване на збереження і зміцнення здоров’я учнів, гармонійний розвиток, формування у дітей життєво важливих рухових умінь і навичок, вироблення звички до здорового способу життя, виховання почуття патріотизму, а також надання  можливостей дізнатися про олімпійські види спорту та поспілкуватися з успішнішими спортсменами.

За роки незалежності Україна подарувала світу чимало видатних спортсменів. Звісно  є ті, хто своїми виступами та вчинками привернув особливу увагу світу спорту та чиїми кар‘єрними досягненнями у спорті українці особливо пишаються.

14 вересня 2022 року з учнями 8-Б класу була проведена виховна справа на тему «Досягнення українських спортсменів», під час якої з учнями ми переглянули презентацію про наших непереможних спортсменів, пригадали біля стенду перед спортивним залом наших видатних Буковинських спортсменів.

Ми пишаємося ЗСУ і нашими спортсменами!

Класний керівник        Блейбер С.О