«Превентивне виховання та формування здорового способу життя»

«Фізичні вправи можуть замінити безліч ліків, але жодні ліки у світі не можуть замінити фізичні вправи», – саме під таким гаслом проведено виховну справу на свіжому повітрі у 8-А класі, яка відбулася в рамках Олімпійського тижня на шкільному спортивному майданчику.

Восьмикласники обговорили досягнення українських спортсменів. На цих прикладах учні зрозуміли, що для того, щоб досягти позитивних результатів, успіху в спорті, треба багато працювати, тренуватися, не лінуватися, бути відповідальним, а також вести здоровий спосіб життя. Ця бесіда є досить актуальною, адже цьогоріч восьмикласники працюють над класним проєктом у напрямку «Превентивне виховання та формування здорового способу життя».

Деякі учні підготували інформацію про своїх улюблених спортсменів (Андрія Шевченка, Василя Вірастюка, Олександра Зінченка), а наприкінці заходу відбулася вікторина «Знавці спорту», у якій перемогли Гайдей Василь (I місце), Даців Ксенія (II місце) та Чигир Дмитро (III місце).

Уляна Житарюк, класний керівник 8-А класу