Олімпійський тиждень у 7-Б класі.

Щороку традиційно в Новоселицькому ліцею №1 проводиться Олімпійський тиждень. Мета Олімпійського тижня – навчити школярів цінувати власне здоров’я, виховувати в них потребу в постійній руховій активності, у зміцненні здоров’я, залучити до активних занять фізичною культурою та спортом у школі.

В рамках Олімпійського тижня в 7-Б класі була проведена виховна справа на тему «Досягнення українських спортсменів».

Учні під час виховної справи отримали можливість більше дізнатися про історію Олімпійського руху, його ідеї та принципи та ознайомились з основними досягненнями українських спортсменів.

Олімпійський тиждень був насичений, цікавий та змістовний, а учні отримали гарний настрій, заряд енергії та позитиву.

Класний керівник 7-Б класу Р. Г.Одажіу