Хочемо миру — нехай буде мир,

Пісня лунає і сміх.

Хай сонечко з неба освітить наш дім,

Хай усмішки сяють у всіх!

21 вересня – світ відзначає Міжнародний День Миру. У сучасному світі мир – це найбільша цінність та мрія. Цей день покликаний змусити людей не тільки задуматися про мир, але і зробити щось заради нього.

Ось і з учнями 4-А класу долучилися до відзначення цього дня. З учнями було проведено виховний захід «Ми за мир у всьому світі!». Метою заходу було розширення знань учнів про важливість миру на землі, виховування гуманізму, патріотизму, любові до свого народу і бажання жити та працювати у мирі, дружбі та злагоді.

Під час заходу учні переглянули відеоролик «Ми за мир в усьому світі», а також дізналися більше про символ миру – голуба і виготовили його власноруч.

Наприкінці заходу учні пообіцяли шанувати і любити свою прекрасну, рідну неньку-Україну, шанувати славні традиції, звичаї нашого народу, а також свято вірити у світле майбутнє нашої держави.

Бажаю миру кожній родині, збережімо наші сім`ї і нашу Україну!

Класний керівник                                                       Кочервей К. В.