Квест «Прапори країн Європи»

Наразі, країни, які раніше були просто сусідами, стали для нас насправді близькими друзями, помічниками та для багатьох –  прихистком та порятунком від російської агресії. Водночас українські воїни стали для європейців міцним щитом, який боронить фактично всю Європу від агресивних імперських амбіцій кремля. Українці тепер – приклад мужності, незламності та героїзму, а також єдності. Учні 6-Б класу із цікавістю взяли участь в цікавому квесті. Основною метою заходу було поглибити знання про країни Європи, які входять до складу Європейського Союзу; підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів; поважати національні, духовні, культурні надбання європейських народів; розширювати кругозір учнів; розвивати пізнавальну діяльність, логічне мислення.

Нонна Бальон, класний керівник