«Мова-багатство культурної спадщини»

Європейський день мов – свято, що відзначається в країнах Європейського Союзу щорічно 26 вересня і покликане нагадати усім народам про те, що спілкування – це наше багатство. А знання іноземних мов – це можливість відкрити для себе новий світ, нову культуру, краще зрозуміти один одного! За ініціативи Ради Європи спільно з Європейською Комісією Європейський день мов відзначається з 2001 року. Учні 5-В класу разом із класним керівником Яною Дисар долучилися до відзначення і провели інтелектуальні змагання у форматі квест-гри «Мова-багатство культурної спадщини». Метою заходу було привернути увагу п’ятикласників  до мов, якими розмовляють у Європі, поширювати культурне та лінгвістичне різноманіття та заохочувати дітей до вивчення мов протягом усього життя. Квест-гра пройшла активно та емоційно-насичено. Наприкінці гри учні зробили для себе висновок про важливість вивчення мов з метою підвищення багатомовності та міжкультурного взаєморозуміння, адже Україна – це європейська держава!

Я.В. Дисар, класний керівник 5-В класу