Знання – у книгах, книги – у бібліотеці

На нашій Землі книга, бібліотека користуються віддавна великою шаною та любов’ю. Історія Ук­раїни невіддільна від історії бібліотек. Книгозбірні відіграли  важливу  роль  у   розвитку цивілізацій. Сьогодні – це інформаційні,  культурні, освітні  за­клади,  великий  внесок  яких  у  розвиток державотворення, освіти, науки і культури – безцінний.

«Знання – у книгах, книги – у бібліотеці», – саме під такою назвою було проведено піар-акцію для учнів 8-А класу в КУ «Новоселицька публічна бібліотека».

У рамках цієї акції восьмикласники відвідали бібліотеку та подискутували про те, чи зможе замінити інтернет книгу.

Бібліотекар Куку Юлія та завідувач Гульпе Аделла продемонстрували дітям найменшу, найбільшу та найдорожчу книги в бібліотеці, ознайомили із новинками художньої літератури та закликали дітей відвідувати храм читання та знань.

Подібні заходи розвивають творчі здібності та естетичні смаки, виховують повагу до своєї духовної спадщини, освіти, науки та культури.

У.В. Житарюк, класний керівник 8-А класу