Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек

Цьогоріч у жовтні проходить Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек «В НАС ЄДИНА МЕТА – УКРАЇНА СВЯТА, НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!», що проходитиме 1–31 жовтня 2022 року в  межах Міжнародного місячника шкільних бібліотек. Осторонь цього дійства  не залишилися  й учні 10 класу Новоселицького ліцею №1. Завдяки шкільному бібліотекару – Валентині Дмитрівні Луник , відбулася зустріч із випускником нашої школи , нині сержантом – Андрієм Володимировичем Краснюком, який несе службу на теренах нашої Батьківщини.

Андрій закінчив школу в 1995 році, вступає  до Кіцманського сільськогосподарського технікуму, де здобуває професію технолога-фермера. В 1998 році його призивають на службу в армію. Під час служби в армії  набуває навиків зв’язківця. Але зрозумів, що не перше, ні друге – не його…»014 рік змінив життя Андрія, його мобілізують до лав ЗСУ. Службу проходить  у десантно-штурмовій бригаді , на кордоні  між Херсоном та Кримом. У 2016 році був звільнений в запас. Вирішив поїхати закордон на заробітки…Де б ти не був, а вдома найкраще, – говорить Андрій. Повернувшись додому в 2019 році, знову йде службу до лав Збройних Сил України, виконуючи свою роботу сан-інструктором. .. Детальніше “Всеукраїнський  місячник шкільних бібліотек”

Всесвітній тиждень космосу

У 1999 році Генеральна Асамблея ООН оголосила про щорічне проведення Всесвітнього тижня космосу з 4 по 10 жовтня. Дати обрані були зовсім не випадково: 4 жовтня 1957р. було запущено перший штучний супутник Землі “Супутник 1”, який відкрив шлях для дослідження космосу.

10 жовтня 1967р. підписано “Угоду про принципи, що визначають діяльність держав у дослідженні та мирному використанні космосу, включаючи Місяць та інші небесні тіла”.

Таким чином, привертаючи увагу людства до цих двох важливих подій, на міжнародному рівні відзначається той внесок, який роблять космічна наука і техніка у покращення умов життя людини.

Наші ліцеїсти пофантазували на космічну тематику. Вашій увазі їхні роботи.

Інформаційний центр «Об’єктив».