#вихованнябуковини2022  Герої серед нас…

Я вдячна тобі, український солдате!

За те, що спокійно я сплю

Я буду у Бога щоденно благати

За захист і долю твою.

14 жовтня відзначається День захисників і захисниць України.

З нагоди відзначення державного свята у 7-Б класі відбулась онлайн  виховна справа на тему: «Герої сьогодення», під час якої учні ознайомились з відомими героями України, а саме: Головнокомандувачем Збройних Сил України, окремим загоном спеціального призначення «Азов», «Кalush» – українським реп-гуртом та відомим псом на ім’я Патрон. Семикласники ознайомились з різними видами збройних сил та родами військ.

Діти дізналися про мужність та хоробрість наших земляків воїнів, які зараз обороняють кордони України з розповіді однокласника Стукалова Святослава, який розповів дітям про свого тата Стукалова Юрія Олександровича, який  4 місяці був на фронті та захищав нашу державу. Також згадав про свого покійного дядька Арбузова Олексія Григоровича, який нажаль загинув, захищаючи нашу Батьківщину. Вічна пам’ять!

Учні вшанували пам’ять загиблих воїнів хвилиною мовчання!

Ми повинні знати і шанувати своїх воїнів і бути вдячними усім молодим та мужнім героям за їхню хоробрість. Слава Україні! Героям слава!

Класний керівник 7-Б класу      Одажіу Р.Г.