#вихованнябуковини2022

Збройні сили України –

Слава, гордість, міць країни!

Захищають мир, свободу

Служать рідному народу!

День захисника України – свято традиційно проводиться 14 жовтня. У цей день українці вшановують наших оборонців Вітчизни, День українського козацтва та свято Покрови Пресвятої Богородиці. Цю дату у 2014 році було обрано навмисно. Тісний зв’язок між цими святковими днями пов’язаний з тим, що ще з давніх-давен козаки вважали Матір Божу своєю небесною заступницею й покровителькою.

Підтримати добру традицію взявся й 5-А клас Новоселицького ліцею №1. Так, 12 жовтня діти прийняли участь у патріотичному квесті  «Козацькому роду – нема переводу», який пройшов у онлайн форматі. Мета квесту: розширити і Детальніше “#вихованнябуковини2022”

#вихованнябуковини2022

Сьогодні великої ваги набуває відродження українського козацтва, бо це і відродження України.  Згідно указу Президента України 14 жовтня оголошено Днем захисника Вітчизни, Днем українського козацтва.  Це свято є всенародним, оскільки захисниками Вітчизни є учасники національно-визвольних рухів  ХХ століття, учасники Революції гідності, добровольці і військові, волонтери, діти і дорослі – всі ті, хто в різний спосіб наближають перемогу над російськими загарбниками.

З метою сформувати  почуття патріотизму, національної свідомості та почуття гордості за свою Батьківщину, виховання поваги до українських захисників, до історичного минулого держави, в 5-Б класі  проведено «онлайн-урок» на тему: «День Українського козацтва».  Ліцеїсти вшанували пам’ять  загиблих у боротьбі з російськими загарбниками хвилиною мовчання, а також подивились відеоролик, який містить відомості про історію відродження українського козацтва, створення Української повстанської армії, військово-політичної формації – українського визвольного руху.

Родзинкою заходу були малюнки дітей на патріотичну тему.

Класний керівник 5-Б класу                                В.О. Гушила