Прояви рабства в сучасному світі

«Ніхто не повинен бути в рабстві або у підневільному стані;

рабство і работоргівля забороняються в усіх видах».

Загальна декларація прав людини

В рамках тижня «Протидії торгівлі людьми», 18 жовтня відбулася інформаційно-пізнавальна година  «Прояви рабства в сучасному світі» з учнями 6-А класу. Мета заняття: поінформувати учнів про явище торгівлі людьми як прояву сучасного рабства, про причини та наслідки людської дискримінації; сформувати у школярів навички обачної поведінки та вміння захищати власну гідність; виховувати толерантне ставлення до потерпілих від торгівлі людьми та негативне ставлення до цього явища як жорстокого порушення прав людини. Під час заняття учні мали змогу переглянути документальний фільм  «Порушення  прав  дитини ,експлуатація та торгівля».  Класним керівником була проведена  вікторина   « Правда-неправда».

Класний керівник 6-А класу       Лютик Людмила