Урок   обережності

18 жовтня відзначається  Європейський день боротьби з торгівлею людьми. Жертвою торгівлі людьми може стати кожен, а знання – ефективний інструмент протидії.

Однією з найбільш серйозних небезпек  для дітей, може бути зустріч із небезпечними незнайомцями. В рамках Тижня протидії торгівлі людьми у 2-Б класі було проведено виховну  бесіду  « Якщо чужий приходить в дім ».

Другокласники переглянули  мультфільм   «Корисні підказки. Правила   поведінки з незнайомими  людьми». У доступній формі  за допомогою  вікторини « З якої це казки?» конкурс  малюнків «Обережно ! Незнайомці».  в ігровій формі обговорили та закріпили правила поведінки в таких ситуаціях.

Діти ознайомилися  з основними правилами особистої безпеки при зустрічі з незнайомими людьми у ліфті, будинку та на вулиці ,  розширили знання з основних  правил, зрозуміли, що  людина з приємною  зовнішністю не завжди з  добрими намірами.

Класний керівник  2-Б класу : Людмила  Кодряну