«Ми проти жорстокості та насильства»

З метою розширення знань учнів про їх права, попередження насилля серед молоді, а також активізацію громадянської позиції учнівської молоді та  виховання дисциплінованості, поваги до інших дітей та дорослих з учнями 8-В класу спільно із соціальним педагогом ліцею було проведено виховну справу «Попередження насильства: подолання стереотипів та формування правил безпечної поведінки».

Під час заходу учні згадали значення понять «насильство», «булінг» та види насильств, обговорили різні ситуації, в яких необхідно було визначити хто в них агресор, що змусило людей вчиняти так чи інакше і знайти, якщо це можливо, вихід з них. Також з учнями було переглянуто та обговорено відеоролик «Ми проти жорстокості та насильства».

Класний керівник                                     Ковдриш А.М.

Соціальний педагог                                  Кочервей К.В.