Як поводитись з незнайомцями

19.10.22 року було проведено виховну справу для учнів 4-Б класу на тему: «Як поводитись з незнайомцями». Учні переглянули повчальний мультфільм «Як правильно поводитись з незнайомцем», після цього обговорили кілька стандартних ситуацій, які можуть відбутися з ними в реальному житті. Учням треба було знайти правильний вихід з різних ситуацій, щоб відмовити незнайомцеві і не потрапити до його рук, а також вибрати усі можливі дії для самозахисту.

Ця бесіда сприяла формуванню в учнів правил особистої безпеки під час прогулянок на вулиці; розвиток здатності орієнтуватися в загрозливих для життя ситуаціях, вміння реально оцінювати небезпеку і  не розгублюватись; вихованню спостережливості, сміливості та винахідливості.

Класний керівник 4-Б класу: Сірякова О.В.