1 листопада – День народження Європейського Союзу

1 листопада 2022 року у 8-А класі відбулася виховна справа «1 листопада – День народження Європейського Союзу».

Конфедерація європейських держав і потенційна наддержава майбутнього — ЄС на вустах в Україні та у всього світу. Відомий усім прапор із зірками, валюта євро та статус кандидата…

Учні підготували цікаві факти про Європейський Союз: рік заснування, його «батьків», найбільшу та найменшу країни, Нобелівську премію миру тощо.

Також восьмикласники розповіли, у яких країнах ЄС їм вдалося побувати. Учні поділилися своїми враженнями та продемонстрували світлини з власних мандрівок.

Вступ України до ЄС – це питання перспективи. Хоча вже сьогодні є підстави стверджувати, що Україна пройшла етап вибору між європейським і євразійським векторами розвитку держави.

Уляна Житарюк, класний керівник 8-А класу