1 листопада – День народження Європейського Союзу

З нагоди святкування дня народження ЄС у 7-Б класі відбулась виховна справа на тему: «1 листопада – День народження Європейського Союзу», метою якої було розширити інформаційне поле учнів про країни Євро-пейського Союзу, підкреслити приналежність нашої держави до європейської сім’ї народів і безперечність її європейського вибору в майбутньому, виховувати повагу до національних, духовних, культурних надбань європейських народів.

Під час перегляду презентації семикласники мали змогу ознайомитись з історією виникнення Європейського Союзу, прослухати, як звучить гімн ЄС, згадати його прапор та усі держави, які є членами Європейського Союзу. Діти намалювали Європейський прапор, прийняли участь у фотоквесті, під час якого учні відгадували традиційні блюда різних країн ЄС та склали пам’ятку «Європейцем бути легко».

Захід був цікавим та повчальним, учні отримали нову корисну інформацію та  веселий настрій.

Класний керівник 7-Б класу: Одажіу Р.Г.