Твори добро, бо ти людина!

«Раз добром нагріте серце

— вік не прохолоне»

(Тарас Шевченко)

«Ми за добро у всіх сферах, ми за доброту у всьому світі, ми за добре серце в кожній людині!» – під таким гаслом в 5-В класі Новоселицького ліцею №1 пройшла виховна справа «Твори добро, бо ти людина!», присвячена Всесвітньому дню доброти.  Символом цього свята є «відкрите серце», що символізує об’єднання різних націй, незважаючи на мовні та культурні відмінності. Адже тільки на основі щиро добрих справ і вчинків можна досягти єдності і взаєморозуміння, зберігши при цьому самобутність і унікальність. В ході заходу п’ятикласники ознайомилися з історією виникнення «Свята Добра», дізналися про цікаві факти «Якщо я добра людина, то…»,  створили  будинок «Країна доброти» із щасливими мешканцями, провели дидактичну гру «В якому вчинку живе добро» та розробили пам’ятку  «Класні добродії». По завершенню виховної справи учні пригадали, яку добру справу вони зробили вчора, сьогодні чи кілька днів тому назад і наповнили кошик «Бумеранг добра». Творчо попрацювавши, учні для себе зробили висновок, що важливо бути добрим не тільки в цей день, але і щодня, причому добрим безмежно і безкорисливо.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу