«У внутрішньому світі людини доброта – це  сонце» В. Гюго

Саме такими словами  французького письменника Віктора Гюго й розпочалася виховна справа у 5-А класі Новоселицького ліцею №1, яка була присвячена Всесвітньому дню доброти. Мета Всесвітнього Дня Доброти – озирнутися навколо себе,  за межі  своєї країни, культури,  раси,  релігії,  і  усвідомити,  що  ми  громадяни  світу. Спеціально  для  цього  дня, 13 листопада,  французький  художник  Орель створив символ – відкрите серце, яке свідчить про те, що якщо всі люди будуть мати добрі серця, то наша планета  буде квітучою. На ній пануватиме мир і добро.

На виховній справі діти ознайомилися із історією свята, традиціями та цікавими фактами відзначення його у різних куточках світу. Також учні склали правила доброти, які стали своєрідними вогниками, що випромінюють  їхні серця.

Діти дійшли висновку, що добро  виражається у нашому ставленні до людей і до навколишнього світу. Що ми залишимо після себе, залежить від нас.

Підлісна Н.О. класний керівник 5-А класу