«Толерантність врятує світ»

Щорічно 16 листопада відзначається Міжнародний день толерантності, оголошений ЮНЕСКО в 1995 році.

До цього дня учні 3-Б класу взяли участь у виховній справі «Толерантність врятує світ» . Метою якої було розкрити поняття «толерантність»; сприяти формуванню толерантного спілкування та навичок толерантної поведінки; виховувати чуйність, людяність, милосердя, взаємодопомогу, терпимість та небайдужість. Третьокласники переглянули відео «Міжнародний день толерантності» та «Кожна людина – неповторна особистість», прослухали легенду «Усе в твоїх руках», читали оповідання про толерантне ставлення до людей, активно обговорювали проблемні ситуації. Вкінці заняття учні з цікавістю утворили «Квітку толерантності».

Дане заняття дозволило дітям зрозуміти основні ідеї толерантного ставлення до навколишнього світу, познайомитись з законами доброти, честі, справедливості, розкрити свої творчі здібності.                                       Класний керівник: Даців І.О.