«Толерантність – це мистецтво жити з іншими людьми та з іншими ідеями» (Кофі Аннан)

З метою розширення знань учнів про поняття «толерантність», виявлення основних рис толерантності, формування правильного уявлення щодо толерантної поведінки та виховування почуття поваги один до одного, до звичаїв, традицій, культури різних народів, культури спілкування та взаєморозуміння з учнями 4-А класу було проведено виховну справу «Толерантність врятує світ».

Під час бесіди учні прослухали та обговорили притчу, дізналися визначення поняття «толерантність» різними мовами, спробували на кожну літеру слова толерантність назвати риси характеру, притаманні толерантній людині. Також діти перевірили здобуті знання вікториною до дня толерантності, у якій показали високий рівень знань.
Класний керівник                                              Кочервей К.В.