« Україна – країна нескорених»

У 2-А класі відбувся урок – квест « Україна – країна нескорених». Учні вшанували патріотизм і мужність громадян, які постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору. Такі  заходи прищеплюють любов до Батьківщини, зберігають та доносять до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивають бажання стати гідними громадянами України.

Класний керівник : Ельвіра Куті

«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій»

Усі ми – як дорослі, так і діти – постійно стикаємося з необхідністю і можливістю вибору: якими бути, із ким і як спілкуватися, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Це рішення зрештою формує не лише наш світогляд, але й визначає світ довкола нас: спочатку в школі, виші, а пізніше – на роботі, вдома, у родині, країні і в глобальному суспільстві в цілому.

День Гідності та Свободи – свято в Україні, що відзначається щороку 21 листопада., встановлення якого пов’язано з початком двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції Гідності (2013 року).

З метою вшанувати патріотизм і мужність громадян, які восени 2004 року та у листопаді 2013 року-лютому 2014 року постали на захист демократичних цінностей, прав і свобод людини і громадянина, національних інтересів України та її європейського вибору,  прищеплювати любов до Батьківщини, зберегти та донести до учнів об’єктивну інформацію про доленосні події в Україні початку ХХІ століття,  розвивати бажання стати гідними громадянами України у 9-А класі проведено урок мужності до Дня Гідності і свободи на тему «Лиш той життя й свободи вартий, хто йде Детальніше “«Лиш той життя й свободи вартий, хто йде щодня за них у бій»”

Україна – країна нескорених!

З нагоди  Дня Гідності та Свободи,  який  весь український народ відзначає 21 листопада, в 1-А класі проведено патріотичний урок «Україна – країна нескорених!».

Учні переглянули фото та відео матеріали про трагічні події, що мали місце на Майдані Незалежності, ознайомилися з поняттями «гідність» та «свобода», «єдність» й «цілісність» України, закріпили отримані знання під час гри «Гідно-негідно».

Діти хвилиною мовчання вшанували пам՚ять Героїв Небесної Сотні, загиблих учасників російсько-української війни, які віддали життя за наше майбутнє. Усі вони залишаться в пам’яті народу назавжди, стануть гордістю й прикладом для майбутніх поколінь.

Класний керівник: Горбатюк Г.О.

Україна – країна нескорених

З метою виховання в учнів патріотичних почуттів, любові до своєї Батьківщини, вивчення історії свого народу в 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 був проведений патріотичний урок «Україна –  країна нескорених». Діти переглянули відеопрезентацію про події 21 листопада 2013 р. Саме в цей день відзначають День Гідності і Свободи.

Поміркували над значенням слів «гідність» і «свобода». Ця Революція об’єднала українців, які повстали проти насилля, несправедливості, уряду, порушення європейських демократичних цінностей та прав людини. По всіх містах України небайдужі українці виходили на акції протесту. 1 грудня 2013 року у Чернівцях вийшло 5 тисяч людей. Саме тоді з’явилася назва «Євромайдан».

Учні вшанували пам’ять про героїв Революції, наших захисників хвилиною мовчання. Усі вони залишаться в пам’яті народу, стануть достойним прикладом для молодого покоління. Тож, будемо гідними пам’яті наших Героїв, які зараз захищають свою землю від рашистів.

Україна є і буде завжди. Перемога за нами.

Класний керівник: С.І. Волканеско