Україна – країна нескорених

З метою виховання в учнів патріотичних почуттів, любові до своєї Батьківщини, вивчення історії свого народу в 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 був проведений патріотичний урок «Україна –  країна нескорених». Діти переглянули відеопрезентацію про події 21 листопада 2013 р. Саме в цей день відзначають День Гідності і Свободи.

Поміркували над значенням слів «гідність» і «свобода». Ця Революція об’єднала українців, які повстали проти насилля, несправедливості, уряду, порушення європейських демократичних цінностей та прав людини. По всіх містах України небайдужі українці виходили на акції протесту. 1 грудня 2013 року у Чернівцях вийшло 5 тисяч людей. Саме тоді з’явилася назва «Євромайдан».

Учні вшанували пам’ять про героїв Революції, наших захисників хвилиною мовчання. Усі вони залишаться в пам’яті народу, стануть достойним прикладом для молодого покоління. Тож, будемо гідними пам’яті наших Героїв, які зараз захищають свою землю від рашистів.

Україна є і буде завжди. Перемога за нами.

Класний керівник: С.І. Волканеско