Обмін досвідом ШПС вчителів природничо-математичного циклу

Обмін досвідом триває. Шкільній професійній спільноті вчителів природничо-математичного циклу Новоселицького ліцею №1 свій досвід роботи з  «Використання електронних освітніх платформ для здійснення контролю знань учнів» презентувала вчитель хімії Петрова Оксана Борисівна. Під час спілкування обговорили роботу педагога на освітній платформі «На урок» щодо створення власних  онлайн-тестів, інтерактивних завдань для контролю знань і залучення учнів до активної роботи у класі та вдома. Оксана Борисівна поділилася методичними аспектами роботи на платформі та власними напрацюваннями. Також, під час обговорення педагоги ділилися досвідом впровадження електронних освітніх платформ на своїх уроках. Вчителі переконалися, що завжди є у кого повчитись і чому навчитись.

Яна Дисар, заступник директора з навчально-методичної роботи