Знаменна дата в календарі…

… так 18 листопада Збройні Сили України відзначають День сержанта.   Свято встановили Указом Президента України від 19 квітня 2019 року. На сьогодні сержантський та старшинський корпус довів свою особливу роль у житті військових колективів та став основою сучасного українського війська. Роль сержантів у сучасному війську є надзвичайно важливою. Лідерські якості, знання, вміння, особистий приклад і професіоналізм кожного — це неодмінна і одна з найголовніших запорук високої боєздатності Сухопутних Військ та успішного виконання службових і бойових завдань, тому розвиток сержантського корпусу — ключовий пріоритет реформування та розвитку Збройних Сил України. Ми бачили та бачимо неодноразово вже , що особливо яскраво наші сержанти проявили себе в умовах відбиття та стримування російської агресії на Донбасі, і не тільки. Належний приклад ми бачимо і зараз у складний для держави час. Здобутий у боях унікальний бойовий досвід у поєднанні зі стандартами армій провідних країн НАТО став основою для підготовки національного сержантського корпусу.

Так учні 10 -11 класів Новоселицького ліцею №1 провели виховний захід із патріотичного та Детальніше “Знаменна дата в календарі…    “

У центрі Всесвіту  – дитина

20 листопада   – Всесвітній день дитини! Свято всіх дітей на планеті.   Це світле свято насамперед створене для привернення уваги громадськості до актуальних проблем дітей, адже вони — найбільш незахищений і вразливий прошарок населення.              У 2-Б класі  проведено виховну справу  « У центрі Всесвіту  – дитина». Учні почули про історію свята, переглянули мультфільм «Права дітей», пригадали свої права, але запам’ятали, що крім прав іще мають і обов’язки, які повинні виконувати. Також  провели усний журнал на тему “Знайомтесь, це я!”, в якому  діти  розповідали про  свої улюблені  справи та захоплення. На завершення  пограли  в  гру «Права чи обов’язок».

Класний  керівник  2-Б класу: Людмила  Кодряну