#КаденюкПоліт25 #вихованняБуковини2022 #НПВБуковини

”Життя людини має починатися з мрії”

19 листопада 1997 року став визначним днем в історії української космонавтики. Саме цього дня Леонід Костянтинович Каденюк став першим підкорювачем космосу за часів незалежної України. На передодні відомої події учні 5-В класу разом з класним керівником Яною Дисар та шкільним бібліотекаром Валентиною Луник провели виховну справу ”Леонід Каденюк – перший космонавт незалежної України”. Метою заходу було ознайомити учнів зі славетними постатями України на прикладі життя та діяльності першого космонавта Леоніда Каденюка, розвивати інтерес до історії держави та її яскравих представників, виховувати почуття патріотизму, національної гордості. Детальніше “#КаденюкПоліт25 #вихованняБуковини2022 #НПВБуковини”