День Гідності та Свободи

Згідно виховного тижня Новоселицького ліцею № 1 до Дня Гідності і Свободи в 1- Б класі проведено виховний захід. 21 листопада ми відзначаємо День Гідності та Свободи – свято, встановлене на знак вшанування патріотизму та мужності громадян, які у 2004 та 2013 роках стали на захист демократичних цінностей і європейського вибору нашого народу. Цьогоріч Україна відзначає його у стані повномасштабного російського вторгнення та знову ціною життів виборює своє право на Гідність та Свободу.

Мета виховного заходу ознайомити учнів  з історією виникнення свята; трагічними подіями під час Революції  гідності; пояснити поняття « гідність» та «свобода», «єдність» й «цілісність» України. Вчити дітей бути відповідальними за долю держави, усвідомлювати себе українцем,  бути готовими служити Батьківщині.

Школярі вшанували хвилиною мовчання Небесну сотню, героїв АТО, воїнів, загиблих під час російського вторгнення в Україну.

Класний керівник: Чебан І. І.