Всесвітній день домашніх тварин

У 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 було проведено виховну справу присвячену Всесвітньому дню домашніх тварин. Офіційно було затверджено цей день 30 листопада 1931 року у Флоренції на Міжнародному конгресі прихильників захисту тварин. Мета заходу – розвинути в людях почуття відповідальності за тварин, нагадати суспільству про те, що воно «несе відповідальність за тих, кого приручило».

Учні переглянули презентації про домашніх улюбленців. Дізналися багато цікавої інформації.

• У світі є понад 700 порід собак. Деякі здатні запам’ятати 250 слів та жестів, а також рахувати до 5.
  • Хом’яки досить кмітливі – вони запам’ятовують своє прізвисько, пам’ятають родичів і можуть навчитися декілька трюків.
  • Кішки охайні, доглядають за собою. Злизують з шерсті речовину, яка містить вітамін Д, який необхідний для її здоров’я та життєдіяльності.

Діти з великою любов’ю розповідали про своїх домашніх тварин. Презентували фото. Ділилися враженнями про те, що недостатньо лише годувати і вигулювати. Треба постійно турбуватися, відвідувати ветеринарів, робити щеплення, виховувати тваринок.

Школярі малювали малюнки своїх улюбленців. Всі взяли участь в акції «Допоможи безпритульним тваринам».

В кінці зробили висновок: дбай про свою тваринку, віддай їй частинку свого серця і вона полюбить тебе назавжди, стане вірним другом на все життя.

Класний керівник: С.І. Волканеско