У сучасному світі поруч із добром та радістю, на жаль, є місце жорстокості та насильства. Змінити світ, зробити його добрішим ми спробували уже  сьогодні !  Із нагоди попередження та прояву насилля, у 5-Б класі відбулася виховна година «Синя стрічка як символ боротьби проти насилля». Метою заходу було поглибити знання й вміння з визначення ознак фізичного та психологічного насильства над дітьми; ознайомити з поняттями «булінг» і його запобіганню у школі; знаходити шляхи попередження насильства у суспільстві; підвищити обізнаність щодо можливих шляхів розв’язання проблеми.

Відомо,що синя стрічка символізує синці на дитячому тілі та водночас синій колір служить постійним нагадуванням про те,що необхідно боротися з насильством. П’ятикласники долучилися до акції “Синя стрічка –проти насильства», створивши з синього паперу символ боротьби з насильством – «Синю стрічку».

Отже,  кожен із нас може розірвати коло жорстокості і насильства та змінити світ на краще. Варто лише спробувати!

Класний керівник  5-Б класу – Гушила В.О.