«Захисти твоє життя онлайн»

Під такою темою пройшла виховна бесіда в 7-А класі 1 грудня 2022 року. Останнім часом діти стали частіше страждати від сексуального насильства і шахрайства в інтернеті. Екран телефону або комп’ютера створює ілюзію захисту і безпеки. Суть кібергрумінгу полягає в тому, що шахраї реєструються в соцмережах під виглядом підлітків з метою отримання від них інтимних фото або відео, а потім шантажують, щоб отримати ще більш відверті матеріали, гроші, або змусити до особистих зустрічей в офлайні. Щоб захистити дітей від сексуального насильства в соціальних мережах важливо запам’ятати ці правила:

• Люди можуть бути не тими, за кого себе видають
  • Не виставляйте себе напоказ
  • Якщо хтось просить в тебе фотографії чи відео інтимного характеру, припини спілкуватися, нічим не ділися, не плати грошей, звернися за допомогою до старших.
  • Пам’ятай – ти не один!

Класний керівник Андрицька Ю.Р.