З Україною в серці…

Напередодні двох знаменних дат у календарі: 5 грудня – Міжнародний день волонтера та 6 грудня- День Збройних сил України,  а також в рамках проєкту з героїко-патріотичного та військового виховання «З Україною в серці…», учні 10 класу Новоселицького ліцею №1 показали свою роботу  на практиці, вкотре вирішили зібрати та надіслати чергову передачу для наших найкращих та найсміливіших захисників, воїнів – земляків, жителям Новоселицької громади , і не тільки,  посилку з маленькими подарунками та різноманітними смаколиками, які допоможуть їм відчути нашу підтримку, нашу допомогу, нашу вдячність. Діти  зібрали консервацію, сублімовані суміші швидкого приготування, печиво, чай, каву, аби наші «янголи-охоронці» були ситі і в теплі. Також учні написали захисникам листи зі словами вдячності за те, що вони боронять нашу Україну від злого нищівного агресора. Звичайно, якщо ми всі будемо разом робити добрі справи, підтримувати, допомагати, не бути байдужими до того, що відбувається сьогодні, тоді, напевно, ми всі разом зможемо вибороти нашу Перемогу над ворогом.

Ми дякуємо усім волонтерам, які щодня працюють задля тих, хто потребує їхньої допомоги. І величезна подяка, низький уклін вам, захисники  Збройних Сил України, які ціною власного життя та здоров‘я захищають наше майбутнє.

Класний керівник: Дідух-Бойчук Т.Г.