Світ проти насилля

З 25 листопада по 10 грудня відбувається щорічна Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

З учнями 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 було проведено інформаційну хвилину.

Метою даної інформації – навчити третьокласників розпізнавати насильство, не допускати будь-яких проявів та вміти себе захистити. Діти переглянули презентацію «Мій світ без насильства». Обговорили різні життєві ситуації. Прослухали притчу «Про жорстокість». Висловлювали свої думки. Дійшли висновку, що ніхто не має права застосовувати насилля по відношенню до інших людей, кожен повинен залишатися людиною.

Про насильство в сім’ї розповіла соціальний педагог Кочервей К.В. Уважно прослухавши, учні створили абетку «Як зупинити насильство», пригадали прислів’я про дружбу. Учні добре зрозуміли, що насильства і жорстокості не має бути в світі.

Класний керівник: С.І. Волканеско