Шостого грудня у День Збройних сил України для учнів 9-Б класу Новоселицького ліцею N:1 проведено виховну годину ,,Наші воїни – захисники держави.” Були переглянуті цікаві уривки з документальних відео про звільнення від навали та окупації рашистів населених пунктів Київщини, Житомирщини, Рівненщини, Харківщини, правобережної Херсонщини, острова Зміїний, частини земель Донеччини.

Старшокласники прослухали короткі цікаві доповіді однокласників про теперішній стан нашої армії, сучасне озброєння, звитягу і подвиги славних та мужніх воїнів ЗСУ. А також підготували  стіннівку «Збройні сили на захисті України.».

Класний керівник        Г.І. Бабій

Збройним Силам України – слава!

День Збройних сил України – це свято на честь тих, хто нині захищає територію нашої країни, забезпечує обороноспроможність Української держави. Це свято хоробрих військовослужбовців, завдяки незламному духу та звитязі яких, ми можемо почуватися у безпеці .

З нагоди відзначення 31-ї річниці Збройних  сил України  6 грудня у 6-А класі Новоселицького ліцею №1 відбувся майстер-клас із виготовлення оберегів, вітальних листівок  «Збройним Силам України – слава!». Діти із великим захопленням працювали над оберегами, в які вклали частинку тепла своїх сердець з побажаннями нашим мужнім воїнам.

Ми віримо – сильний і мужній український солдат вистоїть в бою!

І буде МИР і ПЕРЕМОГА у вільній УКРАЇНІ! Слава Україні! Слава ЗСУ!

Лютик Людмила Павлівна, класний керівник 6-А класу

З метою розпізнати насильство, не допускати насильства, вміти захиститись від насильства учні 2-А класу шукали відповіді на питання: як зробити наше життя кращим, добрішим? Під час виховної справи «Ми проти насилля» винайшли «золоте правило»: «Стався до інших так, як бажаєш, щоб вони ставились до тебе». Завдяки притчі «Про жорстокість» виділили типи жорстокого поводження з дітьми. Абетка «Жити без насильства» допоможе запобігти насильству.

Ельвіра Куті

Майстер-клас «Серце у долонях»

Сьогодні до учнів 6-Б класу завітала шкільна бібліотекарка Валентина Луник і провела захоплюючий майстер-клас із виготовлення привітальних листівок для наших захисників до Дня ЗСУ. З трепетним почуттям вдячності діти обводили свої долоньки на папері, виготовляли сердечка, вкладаючи любов до України і віру в нашу перемогу. «Повертайтеся живими!»-найголовніше побажання шестикласників для наших захисників!

Нонна Бальон, класний керівник

Насильство – грубе порушення прав людини

Насильство – одне з найбільш розповсюджених форм порушення прав людини. У більшості випадків протиправні дії проти когось із членів родини супроводжуються актами агресії, приниження та жорстокої поведінки.

З метою привернення уваги  до проблеми насильства у суспільстві та сім’ї  попередження негативних явищ, у рамках акції «16 днів проти насильства»

у 2-Б класі  Новоселицького ліцею №1 відбулася  виховна справа з профілактики жорстокої поведінки, бездоглядності, безпритульності дітей, непорозуміння в сім’ї. Учні дізналися , що насилля є порушенням прав людини.

З  другокласниками   проведена  бесіда. Також  вони  переглянули  презентації  та  мультфільми  за даною тематикою. У своїх малюнках «Ні. Насильству» діти передали  своє ставлення до цієї проблеми.

Проведені справи  змусили  учнів задуматись  над тим, що кожен із нас може зробити для того, щоб розірвати коло жорстокості і насильства, змінити світ на краще.

Класний  керівник  2-Б класу: Людмила Кодряну

.

Мій улюблений світ без насильства

В рамках щорічної Всеукраїнської акції «16 днів проти насилля» в 3-Б класі було проведено виховну справу «Мій улюблений світ без насильства». Учні переглянули презентацію та познайомились з поняттям «насильство» та його видами, аналізували ситуації та вказували вид насильства і визначали агресора, складали та обговорювали прислів’я, пригадували казки у яких зустрічається жорстокість. Вкінці заняття  склали пам’ятку «Щоб вберегтися від насильства» та познайомились з «колом вибору» вирішення ситуацій. Спільно дійшли висновку, що прояви насильства порушують права людини, принципи вільного та справедливого існування. Часом досить однієї лагідної посмішки та доброго слова, щоб зробити людей щасливішими.

Класний керівник: Даців І.О.

В рамках акції « 16 днів проти насилля» в 1-Б класі проведено виховний захід  «Мій улюблений світ без насильства» , який допоміг дітям зрозуміти, що таке насильство, які види насильства бувають, як себе поводити в різних ситуаціях, розуміти, що таке щаслива сім’я. Разом з соціальним педагогом Крістіною Валерівною Кочервей  першокласники розглянули різноманітні життєві ситуації . Для кращого розуміння використано відеоролики “Домашнє насильство. Діти між двох вогнів”, мультурок “Дітям про насильство”. Діти повторили свої права.

Класний керівник: Чебан І. І.

В рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства» й з метою профілактики насильства, виховування толерантності у ставленні до оточуючих та один до одного,  в 1 – А класі було проведено виховну справу: «Ми – проти насильства. Ми за любов та добро».

Першокласники переглянули презентацію, мультфільми про види і прояви насильства й жорстокості над дітьми та засудили поведінку мультяшних героїв. Учні вирішили, що будуть добрими, чуйними, сердешними, людяними, і їхні ручки нікому й ніколи не зроблять боляче, тому створили плакат «Ми – проти насилля!»

Класний керівник: Горбатюк Г.О.