#День_ Соборності_ України_ 2023_ року #вихованнябуковини2023

Учні 2-А класу 22 січня, як і всі українці, святкують важливе для держави свято — День Соборності України. Напередодні, дітки вирішили поглибити знання   про історію виникнення свята Соборності України,  переглянувши відео «День Соборності України 22 січня «Історія та сучасність»». Юні патріоти ознайомились з цікавими фактами про Україну. На знак єднання створили разом аплікацію «Я люблю Україну», яка сприяла вихованню патріотичних почуттів та поваги до державної атрибутики. На завершення нашої віртуальної  подорожі Україною, дійшли до висновку: поважати традиції своєї родини та Батьківщини,  поважати і дорослих і малих, з розумінням і повагою ставитися один до одного, бути єдиними в бажанні миру, добра та злагоди для кожного українця й найголовніше – жити в мирній, єдиній, неподільній, незалежній,  процвітаючій Україні.

Класний керівник: Ельвіра Куті