#День_ Соборності_ України_ 2023_ року #вихованнябуковини2023

22 січня українці  відзначають свято – День Соборності. З метою виховання національної свідомості учнів, людської гідності, поглиблення знань про історичні факти, формування рис громадянина і виховання поваги та любові до Батьківщини в 3 – А класі Новоселицького ліцею № 1 було проведено онлайн-бесіду «Україна – єдина від Заходу до Сходу». Учні переглянули відео про День Соборності. Довідалися про цікаві історичні факти, про історію цього свята.

День Соборності – це нагадування про те, що сила нашої держави – в єдності українських земель. Це також і духовна єдність усього населення країни, єдність усіх її громадян, незалежно від їхньої національності. Діти складали асоціативний кущ до слова Україна. Це свобода, мир, патріотизм, єдність, незалежність, гордість. В 1990 р. патріотичні сили організували «живий ланцюг», в якому взяли участь майже 3 мільйони українців. З 2000 р. почали відроджувати цю традицію. Зараз на часі потрібно згуртовуватися, щоб досягти перемоги. Учні обговорювали різні ситуації, добре зрозуміли, що Україна в нас одна. ЗСУ охороняють наш спокій, боронять землю від лютого ворога. Ми українці прагнемо тихого мирного життя. Нехай цей день ще більше нас згуртує, зміцнить і наблизить до перемоги.

Класний керівник: С.І. Волканеско