#День_ Соборності_ України_ 2023_ року #вихованнябуковини2023

Щороку 22-го січня в Україні святкують День Соборності. Історичним підґрунтям цієї дати стало проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки і Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося у 1919 році, і було ще одним проявом віковічного прагнення українців до своєї незалежності

З метою  формування національної свідомості школярів, виховання у них почуття патріотизму та з нагоди відзначення  Дня Соборності України,  в 2-Б класі  Новоселицького ліцею № 1 , проведено  онлайн -подорож в історію нашої держави . Учні  переглянули відеоролик «22січня – День Соборності України». Школярі дізналися, що означає слово «соборність». Другокласники  поглибили знання  про історію виникнення свята Соборності України.  Ознайомилися з цікавими фактами про Україну.

Напередодні свята  школярі  з любов’ю створювали обереги для наших воїнів, намалювали малюнки та написали побажання бійцям , які захищають нашу  соборність та  незалежність.

Класний  керівник  2-Б класу :    Людмила Кодряну