«Наукові забави. Досліджуємо клітину»

Конкурс моделей клітин стартував. Учні 5 класів НУШ, вивчаючи тему «Як живуть і чим відрізняються клітини різних організмів» з курсу «Пізнаємо природу», долучилися до творчого процесу, а саме робили моделі рослинної і тваринної клітин: желатинові та пластилінові. Оцініть, класна робота!

Не втомимося допомагати нашим  захисникам до самої перемоги!

Новоселицький ліцей № 1  долучився до чергової допомоги від Новоселицької громади, яка відправлена на Схід України нашим захисникам.  Учні, батьки та вчителі зібрали  посилки допомоги: супи швидкого приготування, м’ясні каші, чай, цукерки, печиво, теплі безрукавки та пледи, маскувальна сітка, окопні свічки, засоби гігієни.

Віримо в ЗСУ та найшвидшу перемогу!

Всесвітній день письменника

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer) .Учні 3-Б класу відвідали шкільну бібліотеку, де Валентина Дмитрівна Луник (бібліотекар) ознайомила дітей з важливою інформацією, що професія письменника з’явилася багато століть назад, що Тарас Шевченко за своє життя написав 237 віршів і поем, що сьогодні в світі налічується близько 150-200 тисяч професійних письменників, і пишуть вони більш ніж 150 мовами. Що майстри слова отримали своє свято лише у 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу і вирішили відзначати його 3 березня. З цих нечисленних фактів зрозуміло — професія письменника нелегка, багатогранна і заслуговує глибокої поваги.

Класний керівник Гуцуляк Валерія