Всесвітній день письменника

Щорічно 3 березня в усіх країнах відзначається Всесвітній день письменника – професійне свято літераторів (World Day of the writer) .Учні 3-Б класу відвідали шкільну бібліотеку, де Валентина Дмитрівна Луник (бібліотекар) ознайомила дітей з важливою інформацією, що професія письменника з’явилася багато століть назад, що Тарас Шевченко за своє життя написав 237 віршів і поем, що сьогодні в світі налічується близько 150-200 тисяч професійних письменників, і пишуть вони більш ніж 150 мовами. Що майстри слова отримали своє свято лише у 1986 році на засіданні 48 конгресу Міжнародного ПЕН-клубу і вирішили відзначати його 3 березня. З цих нечисленних фактів зрозуміло — професія письменника нелегка, багатогранна і заслуговує глибокої поваги.

Класний керівник Гуцуляк Валерія