Ми за здоровий спосіб життя

Виховання культури здорового способу життя актуальна тема на сьогоднішній день. В останні десятиліття в усьому світі намітилася тенденція до погіршення здоров’я людей. Йде збільшення захворюваності по всіх основних групах хвороб, зростання смертності, зниження народжуваності, тривалості життя. Зупинити цей процес, сподіваючись тільки на медицину, неможливо, тому що в більшості випадків лікарі мають справу з уже хворими. Для того щоб не захворіти, людині необхідно навчитися залишатися здоровим. В рамках тижня превентивного виховання та формування ЗСЖ у 8-В класі на виховній справі учні переглянули відео «Корисна та шкідлива їжа», обговорили як підтримувати гарну  спортивну форму та як впливає куріння та алкоголь на здоров’я підлітків.

Класний керівник              Ковдриш А.М

«Смачно, корисно, просто»

З метою впровадження ЗСЖ, збереження та догляду за здоров’ям, зміцнення імунітету, виховання здорової нації з учнями 3 – А класу Новоселицького ліцею № 1 було проведено виховну справу «Смачно, корисно, просто». Діти переглянули презентацію «Смачні та корисні фрукти». Довідалися, що здоров’я – безцінне багатство людини, від якого залежить все життя.

Здоровий спосіб життя – це комплекс корисних навичок, які дозволяють людині жити довго і радісно. Учні поділилися інформацією про вітами А,В,С,Д, які містяться в фруктах і необхідні нашому організму. Їх треба постійно вживати, щоб бути здоровим. Вони містяться в яблуках, грушах, сливах, бананах, апельсинах, мандаринах, ківі, авокадо. Кожен вітамін відповідає за певний орган людини.

Грали в гру «Корисно» та «Шкідливо». Склали фруктовий кошик здоров’я. Дівчатка поділилися рецептом фруктового салату. В кінці, всі смакували улюбленими фруктами. Підвели підсумок: щоб бути здоровим, треба постійно їсти фрукти.

Класний керівник: С.І. Волканеско