Засідання АК І рівня

28 березня 2023 року в Новоселицькому ліцеї №1 відбулося підсумкове засідання Атестаційної комісії І рівня. Вчителі презентували свій досвід роботи, ділилися результатами своєї освітньої діяльності.

Перші кроки до фінансової грамотності

Учні 6-Б класу були сьогодні слухачами  першого уроку «Фінансовий добробут від Це Бізнес Крихітка” для молодих людей, школярів і підлітків, які хочуть бути фінансово незалежними, вміти розпоряджатися грошима і навчитися заробляти! Переглянувши повчальне відео, учні пройшли тест для самоперевірки засвоєних знань. Максім Штефанеса став переможцем за результатами тесту. Учні дійшли висновку, що важливо прищеплювати основи фінансової поведінки ще в дитинстві. Потім почалася цікава гра: 4 команди  дизайнерів «створювали» макет  майбутніх купюр за власною версією. Одна з ключових особливостей дорослого життя: якщо ви не зробите щось самі, ніхто не зробить це за вас. Тому вчимося ставитися  до грошей  як просто до ще одного специфічного інструмента, уміння поводитися з яким може принести користь як нам, так і нашим близьким.

Нонна Бальон, класний керівник