31 березня 2023 року до учнів 6-11 класів Новоселицького ліцею №1 завітали представники організації Handicap International/Humanity and Inclusion. Для ліцеїстів була проведена лекція на тему “Навчання ризикам, пов’язаним з вибухонебезпечними предметами. Як підготуватися та убезпечити себе під час збройного конфлікту”.

А учням 1-5 класів  залишили в подарунок цікаві брошури із завданнями.

Бесіда надзвичайно захопила ліцеїстів, адже є досить актуальною. Школярі ставили запитання та отримували цікаві відповіді. Дбаймо про власну безпеку!

«Де праця-там і користь»

Лиш праця світ таким, як є, створила,
Лиш в праці варто і для праці жить.
Іван ФРАНКО

В рамках загальношкільного проекту «Крок до зірок»  з 27 по 31 березня 2023 року у Новоселицькому ліцеї №1  проходив тиждень трудового та економічного виховання, координаторами якого стали класні керівники 5 класів – Підлісна Н.О. (5-А), Гушила В.О. (5-Б), Дисар Я.В. (5-В).  Метою тижня було виховання в учнів працелюбності, розвиток трудових навичок, поваги до людей праці а також, підвищення інтересу до економічних знань, розвиток творчого мислення та формування особистості в умовах нашого сьогодення. Тиждень Детальніше “«Де праця-там і користь»”

Акція «Сади перемоги»

«Хто садить дерева,

той любить інших, крім себе».

Томас Фуллер

Упорядковування та приведення до належного естетичного стану території  в нашому місті та довкіллі – це обов’язок кожного. Крім того, це ознака нашої культури та вияв свідомості  громадськості. З метою поліпшення благоустрою учні 10-11 класів Новоселицького ліцею №1 також долучилися до щорічної Всеукраїнської акції «За чисте довкілля» висаджуючи «Сади перемоги», висадивши на території освітнього закладу кущі вічнозелених туй.

Такі заходи  благоустрою важливі не лише під час проведення подібних акцій. Головне – дотримуватись всім відомого вислову: «Хто садить дерево, той садить надію».  Для дітей ліцею  – це не гасло, а щоденна життєва сутність.

Приєднуйтеся до нас, і разом будемо пишатися садом Перемоги!

Класні керівники: Оксана Петрова, Тетяна Дідух-Бойчук

До Міжнародного дня дитячої книги

Книга – це віконце, через яке діти

бачать і пізнають світ і самих себе.

В.О. Сухомлинський

До Міжнародного дня дитячої книги, яке щорічно відзначають 2 квітня, у день народження великого казкаря Ганса Крістіана Андерсена, для учнів 1-А класу проведено виховну справу «З книгою жити – з добром дружити”, яка повела малих читайликів у чарівний книжковий дивосвіт. Шкільний бібліотекар Луник В.Д. запросила дітей на гостину до книги в шкільну бібліотеку, де діти із задоволенням відгадали казкову вікторину, розповіли про свої улюблені книжки.

Класний керівник: Горбатюк Г.О.

Шкільний бібліотекар: Луник В.Д.