“Математика – це мова, якою написана книга природи”

В рамках декади педагогічної майстерності, що проходить в Новоселицькому ліцеї №1, був проведений  в 5-В класі бінарний урок з математики та курсу «Пізнаємо природу» у форматі брейн-рингу. Вчителі Аліна Ковдриш та Яна Дисар  спрямували урок на розширення знань учнів як математичних, так і природничих; показали необхідність математичних знань в інших науках та важливість природничих знань протягом життя. Під час командної роботи учні розвинули пізнавальний інтерес та  вміння чітко висловлювати свої думки, комунікабельність; формували дружні, товариські відносин, а головне,  виховували в собі потяг до неперервного вдосконалення своїх знань.

Ми є те, що ми їмо

1 березня весь світ святкує Всесвітній день імунітету. Він обраний невипадково, адже саме на початку весни проблеми, пов’язані з ослабленням функцій імунної системи, виражені особливо яскраво.

Саме тому до Дня імунітету у 7-Б класі був проведений виховний захід «Всесвітній день імунітету» у вигляді  квест – гри «Що таке імунітет?».

Гра була спрямована на розвиток кругозору, практичних умінь і комунікативних навичок учасників через освітню, ігрову, конкурсну та творчу діяльність.

Що таке імунітет і як його зміцнювати, семикласники мали змогу дізнатися під час подорожі, долаючи різноманітні завдання на різних станціях.

Виховний захід завершився чаюванням з корисними смаколиками: варенням, печивом та фруктами. Бажаємо всім міцного імунітету!

Класний керівник 7-Б класу: Одажіу Р.Г.

«Кошик здоров’я – вітамінна бомба»

1 березня – Всесвітній день імунітету був обраний невипадково, адже саме на початку весни проблеми пов’язані з ослабленням функцій імунної системи виражені особливо яскраво. Саме тому учнів 5-В класу Новоселицького ліцею №1 об’єднало у цікавий виховний захід – квіз на тему «Кошик здоров’я – вітамінна бомба»,  присвячену Всесвітньому дню імунітету. П’ятикласники мали чудову можливість отримати корисну інформацію про значення імунної системи, способи її зміцнення, розширили знання про овочі та фрукти, вітаміни, а також сформували здоров’язберігаючу компетентність, виховували бажання та вміння піклуватися про своє здоров’я. Під час заходу учні проходили станції «Аптека», «Рослини – мандрівники», «У стравах та приправах», «Вітамінна кав’ярня», «Повлізай у борщ», відкрили секрети зміцнення власного здоров’я та дійшли висновку, що здоровий імунітет дозволяє людині уникнути більшості захворювань, прожити здорове і повноцінне життя, а споживання фруктів та овочів позитивно позначаються на стані захисних сил організму та створюють основу нашого здоров’я.

Яна Дисар, класний керівник 5-В класу

Вистояли – переможемо!

В рамках тижня з національно-патріотичного виховання учні 10-11 класів Новоселицького ліцею №1 провели виховну справу  на тему: «Вистояли – переможемо!» Метою заходу було проінформувати про події, які стали причиною вторгнення рф в Україну, згадати про події, що довелося пережити українцям за рік війни. Навчити цінувати мир, виховувати патріотів своєї держави – України. На дійство було запрошено вчителя історії, Галину Василівну Пивнюк, яка розповіла про події, що ввійшли в історію нашої країни… 24 лютого виповнилося 365 днів від початку злочинного повномасштабного вторгнення рф в Україну. Цей напад став кульмінацією загарбницької війни, яку Москва розпочала проти України 9 років тому з окупації Криму у 2014 році. Своєю збройною агресією Росія розв’язала першу в XXI столітті континентальну війну в Європі, підірвавши систему колективної світової безпеки, встановлену після Другої світової війни. Світ знову зіткнувся з режимом, який прагне силової ревізії кордонів і прямує до новітнього тоталітаризму. Цей режим назвали «рашизмом» для означення псевдо ідеології, замішаної на поєднанні ідей фашизму й більшовизму, нацизму та євразійства, реваншизму і ксенофобії, що Детальніше “Вистояли – переможемо!”

#вихованняБуковини2023 #НПВБуковини

70 років ми не знали війни. Наш народ пишався тим, що у буремні переломні моменти, Україні вдалося зберегти мир. Ми з вами не знали дуже багатьох слів пов’язаних з війною, тепер майже кожну родину опалило полум’я військових подій.

В рамках тижня національно-патріотичного виховання і до річниці повномасштабного вторгнення рф в Україну було проведено виховну справу «365 днів незламності». Вчитель історії, Горбатюк В.Т., озвучив історичну довідку про створення УПА, а учні переглянули ролики із циклу «Нескорені», в яких про воїнів Української повстанської армії розповідають їхні нащадки, котрі нині на передовій боронять Україну від російської агресії. 9-тикласники, переглянувши ролики, пов’зали історичне минуле та сьогодення. Ліцеїсти  дійшли висновку, що за незламний дух, безстрашність, героїзм та стійкість недарма українських воїнів назвали “кіборгами”.

Отже, ми вистоїмо і переможемо – сумніву немає, бо кіборгами стає все більше й більше українців. Низький уклін усім, хто зі зброєю в руках на фронті, велика дяка тим, хто надійно тримає тил, вічна слава полеглим Героям, які тримають небо над Україною. Слава Україні!!

Класний керівник 9-А класу                                     С.Д. Козак