Здоров’я – найбільша цінність людського життя. Від стану здоров’я залежить все те, що робить наше життя повноцінним і щасливим. Існує цілком обґрунтоване наукове думку, що при раціональному харчуванні тривалість людського життя може досягати 120 – 150 років. Їжа забезпечує організм енергією, необхідної для пересування та трудової діяльності, служить джерелом “пластичних” речовин, білків, жирів і вуглеводів, а також вітамінів і мінеральних солей, завдяки яким відбувається оновлення клітин і тканин. Саме про це учні 3-Б класу під час тижня превентивного виховання та формування здорового способу життя дізналися при перегляді презентації на тему “Харчування. Вітаміни та їх значення для здоров’я”. Після перегляду учні  виготовили свої улюблені фрукти та овочі з пластиліну. Захід пройшов цікаво та пізнавально.

Класний керівник – Гуцуляк Валерія